Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o pomoc z modułem komfortu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prośba o pomoc z modułem komfortu.

    Pustego nie oddawaj bo zaliczający sobie wg widzi mi sie krzyżyk na Bronka postawią ..

    Jak chcesz oddać głos nie ważny postaw krzyżyki przy obu nazwiskach..

    I do poczytania:

    Sumliński: Bronisław Komorowski nigdy nie osiągnąłby takiego stanowiska, gdyby nie jego zaplecze wywodzące się z WSI

  • #2
    Prośba o pomoc z modułem komfortu.

    mam ciagly blad:

    1 Fault Found:
    01038 - Central Locking Thermal Protection
    000 - - - Intermittent

    Niestety nie wiem czym spowodowany. Ma ktos pomysly, bo rosstech i google z za wiele nie mowia.

    Ze strony rosstecha:
    01038 - Central Locking Thermal Protection

    Possible Symptoms
    Central Locking not working (partly)
    Possible Causes
    Wiring/Connectors from/to Door Locks faulty
    Door Lock(s) stiff
    Possible Solutions
    Check Wiring/Connectors from/to Door Locks
    Check Door Lock(s)
    See Measuring Value Blocks (MVB)

    ale żadnych anomalii nie ma. Drzwi sie zamykają i ogolnie wszystko wydaje sie byc OK. Nie za bardzo wiem gdzie zacząć, bo "check wiring" to dosyc ogólne stwierdzenie. Sprawdzałem drzwi. Niedawno wymieniłem moduł komfortu wiec okablowanie nad schowkiem tez wygląda ok. Any ideas gdzie moglo sie cos skrzaczyc?

    Czy to moze być wina złego kodowania? Jak mówiłem zmieniłem moduł z okazji zakladnaia scyzoryka, moze jakieś opoznienei jest inaczej ustawione, bo nawet nie wiem z jakiego samochodu pochodzil ten modul.[/list]
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

    Komentarz


    • #3
      heretyk, włącznik centralnego sprawdziłeś?
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Obstawiałbym przegrzanie, czyli centralny musiał głupieć i otwierał i zamykał drzwi. Być może trzeba sprawdzić kable pod względem przetarć, załamań.

        Komentarz


        • #5
          Panowie, a może skobel w klapce wlewu paliwa się zatarł?
          Kiedyś wkręciłem coś w niego i auto się zamykało ale sypało błędami :?:
          Była O2, Jest SuperB!

          Komentarz


          • #6
            Po kolei Tak przycisk centralnego sprawdzony,profilaktycznie wymieniony. Skobel wlewu paliwa chyba nie bo go nie ma(MINT version rulezz

            Kable tak jak wspomniałem na tyle na ile moglem sprawdzic wygladaja OK, ale wiadomo tak na slepo to calej instalacji centralnego nie bylem w stanie sprawdzic.sprawdzilem nad schowkiem ta wiazke ktora idze do komfortu oraz to co idze do drzi i po drzwiach.

            Blad mozna wykasowac, ale pojawia sie po jakims czasie ponownie.

            Jest jescze jedna kwestia: niestety dealer zalozyl gowno w postaci nie fabrycznego alarmu: passenger 200. nie wiem gdize to ustrojstwo siedzi. nie ma za bezpiecznikami, nie ma przy komforcie , nie ma przy drzwiach kierowcy. do glowy przychodzi mi jescze tylko nadkole kierowcy... Moze to ma cos wspolnego?
            Zostały mi czesci, po szkodniku:
            VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
            Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X